✨ 10denní výzva pro online podnikatelky ✨

POHODOVÉ SÍTĚ

Objev nový způsob prezentace na sociálních sítích a začni tvořit s radostí a jasnou vizí namísto tlaku, srovnávání a podlézání algoritmu.

✨ 10denní výzva pro online podnikatelky ✨

POHODOVÉ SÍTĚ

Objev nový způsob prezentace na sociálních sítích a začni tvořit s radostí a jasnou vizí namísto tlaku, srovnávání a podlézání algoritmu.

V mysli si zaškrtni, co vystihuje tvou tvorbu na sítích...

Snažíš se sdílet hodnotný, zajímavý obsah, ale tvoje publikum na něj nereaguje.

I když následuješ doporučení všech možných expertů, nedaří se ti na sítích nic prodávat.

Dochází ti nápady na příspěvky a nevíš, čím potenciální klienty zaujmout.

Trávíš na sítích příliš času, který bys raději věnovala svému “offline životu”.

Srovnáváš se s ostatními tvůrci a rozčiluje tě, že se jim tolik daří a tobě ne.

Kde je zakopaný pes?

Snažíš se sdílet pravidelně, tvořit hodnotné příspěvky, používat správné hashtagy a integrovat všechny rady, které zachytíš. Děláš všechno správně a ono to stejně nefunguje…

Pokud ses ocitla v podobném bodě, velmi pravděpodobně je na vině tvoje strategie. Nebo spíš to, že žádnou strategii nemáš.

Sdílíš páté přes deváté, nevíš, ke komu mluvíš, nevystupuješ jako expert, jsi nezapamatovatelná a tvůj profil působí jako osobní blog. Je na něm spousta zajímavých myšlenek, ale tvoji sledující kromě fajn počtení nemají důvod od tebe cokoliv nakoupit nebo s tebou jít do další spolupráce.

Aby tvoje prezentace na sítích měla nějaký smysl, je potřeba nejdřív ze všeho položit základy, na kterých můžeš dál stavět. Ujasnit si, kdo jsi, jak chceš být vnímaná, pro koho obsah tvoříš, co tyto lidi zajímá a čím je můžeš právě ty oslovit.

Získej ucelený pohled na svou prezentaci a začni tvořit autenticky strategický obsah namísto zbytečného plýtvání časem a energií.

Testovací verzí kurzu prošlo přes 400 účastnic...

Aktualizovanou verzi obsahu ti teď přináším ve formě intenzivní 10denní výzvy!

I když jsem v době kurzu byla už vcelku pokročilá uživatelka Instagramu a spolupracovala s Adél, i tak jsem cítila, že potřebuju posunout některé věci.
 
Vstoupila jsem především se záměrem ujasnit si obsahové pilíře, zúžit svoji niche a celkově mít více jasno v procesu plánování příspěvků na celý měsíc. To se povedlo stoprocentně. Mnohem přesněji jsem si specifikovala svoji ideální klientku, dovolila jsem si zúžit si niche.
 
Na kurzu se mi líbilo, že videa nebyla zbytečně dlouhá a informace byly k věci, stručné a návodné. Materiály je skvěle doplnily a pomohly mi v ujasnění si problematiky a v následných akčních krocích.
 
Kurz ti doporučuju, pokud se topíš v rozhodovacích paralýzách, co postovat, protože “toho je tolik” – budeš mít mnohem víc jasno, zaměříš se, naučíš se proces plánování a nebudeš muset celé procesy vymýšlet sama.
 

Bára Večeřová
Kouč zdraví a dlouhověkosti

Kurz Pohodové sítě naprosto předčil moje očekávání. Doporučila bych ho nejen lidem, kteří v onlinu teprve začínají, ale i těm, kteří už podnikají delší dobu. Je v něm spousta informací, se kterými jsem se předtím nikde jinde nesetkala a byly to pro mě velké aha momenty a uvědomění, jak svoji prezentaci uchopit.
 
Do kurzu jsem vstupovala s nadějí, že mi snad pomůže udělat si v mojí prezentaci v onlinu trochu systém, a to se mi opravdu splnilo. Videa byla stručně, jasně a přehledně udělaná, byla tam spoustu praktických tipů. Adéla je skvělá a její kurz moc doporučuji, stojí to za to!
 
– Hana Ryšavá
Název kurzu přesně vystihuje jeho podstatu.
 
V první řadě příjemným a zároveň profesionálním vystupováním Adély, a za druhé opravdu pohodovějším pocitem, který nyní ze sociálních sítí mám – více nadhledu nad postováním (méně stresu s tím, aby byl příspěvek vylazen do detailu; přemýtání nad tím, kdo to bude číst; atd.), vyjasnění proč to dělám a kam tím chci mířit.
 
 Anna Augustinová

Kdo tě výzvou provede?

Ahoj, jsem Adéla 👋🏻

Od malička mě děsilo, kolik lidí okolo dělá práci, která je vůbec nebaví, a ve které přitom tráví většinu svého života.

Zařekla jsem se, že to chci jinak.

Místo chození na brigády jsem začala psát blog, učit se podle Youtubu zacházet z Photoshopem  a ještě během gymplu jsem začala tvořit blogové články, newslettery, e-booky, grafické podklady a obsah na sítě pro firmy i sólo podnikatele.

Teď je mou vizí pomáhat podnikatelkám, aby využívaly sociální sítě pro sdílení svých jedinečných zkušeností a pohledu na svět, namísto toho, aby online svět využíval je.

Co tě ve výzvě čeká?

Ve výzvě ti nebudu cpát univerzální rady, jak získávat tisíce sledujících a tvořit virálním obsah. Namísto toho společně vybudujeme pevné základy, které ti pomůžou tvoru  na sítích komplexně uchopit a začít tvořit obsah, který inspiruje a prodává.

Díky krátkým praktickým videím, otázkám, úkolům, zpětné vazbě a mé podpoře…

do hloubky poznáš svého ideálního klienta a ujasníš si, jaký obsah ho zaujme

zjistíš, jak budovat na sítích svou autoritu a být pro potenciální klienty zapamatovatelná

pochopíš, jak vybírat témata a formáty příspěvků, aby tvé sledující nejen bavily, ale vyvolaly v nich nadšení s tebou jít do další spolupráce

zjistíš, kam chodit pro inspiraci a odneseš si hromadu nápadů na příspěvky

najdeš ideální formu, kterou dokážeš s lehkostí sdílet své myšlenky i svou nabídku služeb

získáš konkrétní rady a techniky, jak při tvorbě obsahu ušetřit čas i nervy

Jak to bude probíhat?

Celá výzva bude probíhat v rámci speciálně vytvořeného kanálu na Telegramu.

Stačí si zdarma stáhnout aplikaci Telegram do mobilu a po přihlášení do výzvy kliknout na odkaz, který ti přijde do e-mailové schránky.

Po dobu dvou týdnu na tebe od pondělí do pátku bude každý den na Telegramu čekat nové video a související úkol. Všechny informace, které posbíráš, tak hned převedeš do praxe. 

V rámci výzvy bude také prostor na otázky a individuální zpětnou vazbu.

Snažím se dovzdělat v této oblasti už nějakou dobu. Zúčastnila jsem se řady kurzů, sleduji podobné experty, ale pokaždé jsem si odnášela pocit – “kde všude musím být”, “co vše musím zveřejňovat a sdílet”, prostě pocit přehlcení a jak to vše můžu zvládat, když mou náplní práce není být influencer, ale jazykový lektor.
 
Za mě je určitě nejpřínosnější, že z vašeho kurzu si odnáším jakýsi vnitřní klid, pohodu. Opravdu se mi líbilo, jak jste zdůrazňovala, že máme dělat, co je nám příjemné, kde se cítíme sami sebou.
 
– Kamila Fendrychová
Kurz od Adél byl pro mě pohlazením. Líbilo se mi, že to celé bylo plné velmi užitečných informací, ale zároveň nezahlcující. Cítila jsem v tom velkou lehkost a pohodu – název kurzu  je zkrátka zcela pravdivý 🙂
 
Díky němu jsem si ujasnila spoustu věcí – od stanovení si cílovky, přes obsah, který bych měla sdílet až po několik praktických doporučení jak se sítěmi pracovat a jaké nástroje používat. Adél je profík a ví, co dělá. Chvilku jsem pracovala jako Social Media Specialist, takže o sítích už něco málo vím, ale i přesto to pro mě byl program hodně užitečný. Takže díky! 🙂
Tento kurz byl skvělý a jsem moc ráda, že jsem se na něj přihlásila a absolvovala ho. Je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší uživatele, kteří jen potřebují trochu zkorigovat ten správně nastavený směr.
 
Nejvíce oceňuji to, že jsem na sociální sítě získala jiný náhled.
 
Už vím, pro koho bych měla příspěvky psát, kde mohu sbírat inspiraci k tématům, jak bych měla příspěvky strukturovat a v neposlední řadě jak je vizuálně doladit, aby přitáhly pozornost na první pohled.
 
Nyní už mám takovou “kuchařku”, podle které se mohu řídit a nestačí nic jiného než skočit do divokých vod sociálních sítí a začít tvořit.
 
– Linda Kapitulčinová
Když jsem se před 1,5 rokem rozhodla, že převedu část svého podnikání do online světa, tak jsem si koupila hodně kurzů, pochopila nějaké souvislosti, ale pořád jsem cítila strašný tlak na publikování na sítíc a zároveň jsem v žádném kurzu nepochopila, že se nemusím věnovat jen jednomu tématu, ale celku, stejně jako to dělám v offline podnikání.
 
Díky Adéle mi secvakly střípky vědomostí do sebe a najednou vidím obraz jako celek. Za to jsem vděčná a děkuji. Dostala jsem na krátkou dobu návod na to, jak jít krok za krokem. Až bude mít Adéla další kurz, vstoupím do něj, protože mi naprosto vyhovuje její přístup, její způsob předávání informací.
 
– Jindra Jeníková
Kurz naprosto splnil má očekávání a posunul mě dál jak v teoretické, tak v praktické rovině. Na své si zde přijde jak začátečník, tak zkušený matador, který propaguje příspěvky na sociálních sítích. V kurzu se zaměříte na to, kdo je váš ideální klient, co jedinečného mu můžete nabídnout, jak na něho nejlépe zapůsobíte, jaké typy příspěvků mu nabídnete, jaký obsah a jaké barvy ho třeba nejlépe zaujmou. K tomu vám poslouží i další nástroje, které si v kurzu budete moci vyzkoušet. Při tom všem vám bude asistovat zkušená lektorka Adéla, která vám průběžně zodpoví každý dotaz a bude nápomocná vašemu snažení. Z vlastní zkušenosti mohu kurz velice doporučit.
 
– Jana Perutková

Pohodové sítě

Online výzva | 31. října – 11. listopadu

Každý všední den nové tematické video a související úkol v uzavřeném kanálu na Telegramu

Otázky, cvičení, akční výzvy

Skupinový chat, kde se můžeš kdykoliv ptát, sdílet splněné úkoly a inspirovat se navzájem s dalšími účastnicemi 

Závěrečné Q&A – živé vysílání, kde vše shrneme a kde se můžeš zeptat na své otázky 

Cena: 1290 Kč*

Cena: 990 Kč*

WAIT LIST

Přihlašování do výzvy Pohodové sítě je momentálně uzavřeno.

Chceš být první, komu dám vědět o dalším běhu?

Hoď mi sem svůj e-mail a já se ti ozvu!

 Je tahle výzva pro mě?

  • Máš vlastní služby nebo projekt, který chceš na sociálních sítích propagovat?
  • Začínáš (nebo plánuješ začít) podnikat a netušíš, jak svou prezentaci na sítích uchopit?
  • Podnikáš už nějaký čas, ale sociální sítě jsou pro tebe pořád oříšek?
  • Chceš tvořit obsah na sítě sama za sebe, ale nemáš na to moc času?
  • Nechceš se do sdílení nutit a dělat něco jen proto, že “bys měla”?
  • Už dlouho sbíráš útržkovité rady a tipy a máš z toho jen zavařenou hlavu?
  • Potřebuješ získat nový, ucelený pohled na svou online prezentaci?
  • Jsi ze sociálních sítí unavená, otrávená a potřebuješ znovu najít nadšení a inspiraci?