Štvou tě nízké dosahy příspěvků na sociálních sítích?

Nedaří se ti získávat nové sledující a potenciální klienty?

Máš pocit, že ať sdílíš cokoliv, nikoho to nezajímá?

Využij potenciálu videa a přestaň se na sítích trápit!

Proč právě video?

Videa jsou nejlepším způsobem, jak lidem ukázat svou energii a přitáhnout si spřízněné fanoušky a klienty

Zatímco fotku nebo video uživatelé často jen přiletí, video déle udrží jejich pozornost 

Skrz video můžeš ve svých sledujících nejsnadněji vytvořit důvěru a navazovat skutečné vztahy

Jedno krátké natočné video můžeš použít hned na několika platformách (Facebook, Instagram, Tiktok, YouTube, Pinterest, Twitter…), a oslovit tak daleko větší publikum

Na Instagramu mají videa (reels) násobně vyšší dosahy než klasické příspěvky a jsou nejrychlejším způsobem, jak získávat nové sledující (potenciální klienty) bez placené reklamy

Živá vysílání jsou skvělá pro sdílení tvého know-how víc do hloubky, pro prohloubení vztahu s tvou komunitou, i pro prodej tvých služeb a produktů

Stories jsou velmi efektivní prodejní kanál, ve kterém můžeš prodávat své služby a produkty přirozeně, autenticky a bez jakéhokoliv nátlaku

Stará éra sociálních sítí končí…

Dokonalé fotky, provařené citáty a neosobní grafika na uživatele skáče ze všech stran. A už jsou jimi přesycení.

Nechtějí dál konzumovat informace, které si můžou sami najít na Googlu, ani se dívat na vyretušované obličeje.

Chtějí víc. Chtějí autenticitu. Opravdovost. Syrovost. Osobitý přístup, energii a názory.

Abys dnes nové sledující a potenciální klienty zaujala, je potřeba vystoupit z řady. 

Nechat vyniknout to, kým jsi, a bez obalu sdílet se světem to, co chceš předávat.

Jsi připravená stoupnout si do záře reflektorů?

Co se v kurzu naučíš?

Brainstormovat a přicházet s nápady na nová videa

Strukturovat videa, aby měla hlavu a patu

Využívat všech funkcí při natáčení reels, stories, živých vysílání (FB & IG) a videí na Tiktoku

Zaujmout své ideální publikum a pomocí videí přitahovat nové sledující

Efektivně pracovat ve videích s hudbou a textem

Natáčet povídací videa, videa bez mluvení, technické návody s pomocí nahrávky obrazovky i videa složené z fotek

Snadno ve videích docílit efektů jako je změna oblečení, dialog dvou postav, green screen, klonování sebe sama a mnohé další

Využívat skrytých funkcí ve stories na Instagramu

Jednoduše v Canvě vytvořit náhledy reels, které budou ladit ke zbytku tvého profilu

Tvorbu videí zrychlit a zjednodušit

“Dřív jsem se bála objednat si telefonicky pizzu.

Teď vedu konzultace, natáčím kurzy a poskakuju ve videích před stovkami lidí.”

Tvorbě online obsahu se věnuju od svých 15 let. Jako content creator jsem tvořila blogové články, newslettery, e-booky a obsah na sociální sítě pro řadu firem i sólo podnikatelů. 

Přestože jsem za obrazovkou seděla hodiny a hodiny denně, nikdy jsem nebyla vidět. Když jsem se proto rozhodla založit vlastní podnikání a prezentovat sama sebe, znamenalo to velký výstup z mé komfortní zóny.

Touha začít budovat vlastní značku byla ale silnější. A tak jsem do “záře reflektorů” vstoupila. Začala jsem sdílet své názory a zkušenosti, začala jsem mluvit do kamery, začala jsem prezentovat sama sebe a své služby, začala jsem prodávat.

Šlo to snadno hned od začátku? Ani náhodou! Postupně ale moje obavy začaly být stále slabší a touha předávat moje know-how stále silnější. 

Long story short, kdybych dřívější ustrašené Ádě (která měla hrůzu mluvit před lidmi, odmítala brát telefon a neustále kontrolovala, jestli se jí venku někdo nesměje) řekla, čím se budu živit, nevěřila by mi.

Přesto to jsem pořád já. Jen s trochu jiným pohledem sama na sebe a na svou práci. A právě tuhle změnu chci teď nabídnou i tobě. Protože i ty máš světu co předat. A je sakra škoda, abys mu dál kradla možnost ze tvých darů čerpat!

SAMA SEBOU ZA KAMEROU

ŠPETKA TEORIE, HROMADA PRAXE

Ve členské sekci na tebe čekají:

  • krátká, praktická videa o strategii na sociálních sítích, brainstormingu a recyklaci obsahu
  • bohatá sbírka různých 5-15minutových technických návodů, které se ti při natáčení, střihu a úpravě videí můžou hodit
  • pracovní listy pro rozproudění nápadů a přehledné plánování obsahu
  • PDF přehledy s univerzálními nápady na příspěvk a užitečnými frázemi, která můžeš použít pro zaujetí pozornosti ve videích

NEOMEZENÝ PŘÍSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE

Po zaplacení kurzu získáš přístup ke všem materiálům ve členské sekci. Můžeš mezi nimi libovolně skákat podle toho, co ve své tvorbě potřebuješ nejvíc vylepšit. Přístup do členské sekce ti zůstane už napořád.

14DENNÍ PODPORA V UZAVŘENÉ SKUPINĚ

Kurz probíhá formou samostudia – všechny materiály si můžeš procházet vlastním tempem.

Od 20. 6. do 3. 7. bude ale zároveň otevřená i FB skupina, ve které se můžeš na cokoliv zeptat a ve které ti ráda poradím s jakýmkoliv zádrhely.

BONUS: VÝZVA 7 DNÍ S VIDEEM 

Od 20. do 26. června proběhne ve FB skupině 7denní výzva, během které budu sdílet každý den jedno “zadání“, na které můžeš vytvořit své video. To potom můžeš sdílet ve skupině a získat na něj zpětnou vazbu.

+ BONUS: ZÁZNAM 3DENNÍ MASTERCLASS SEBEVĚDOMÁ NA SÍTÍCH

V členské sekci najdeš jako bonus také záznam 3denní masterclass, zaměřené na sebedůvěru při online prezentaci. Získáš v ní nové aha momenty i praktické tipy, jak pracovat se strachem, že ještě nemáš dost zkušeností, s perfekcionismem i  hejty na sítích, jak být přirozenější a uvolněnější při tvorbě videa a jak víc věřit sobě a svým službám.

Cena: 3490 Kč

Cena v předprodeji:
2490 Kč*

V současnosti probíhá předprodej kurzu. Členská sekce se otevře v pondělí 13. června. Odkaz ti dorazí do e-mailové schránky.

*akční cena platí do 8. června.

Je kurz pro tebe?

Kurz je vhodný pro všechny podnikatelky a online tvůrkyně, které chtějí předávat své know-how, rady a inspiraci na sítích formou videa.

Najdeš v něm hromadu inspirace na vtipná i vážná videa, jednoduchá i složitější.

Všechny návody jsou vytvořené tak, aby je pochopili i úplní začátečníci. Zároveň je však kurz vhodný i pro ty, kdo už videa sem tam sdílí, ale chtějí v praxi prozkoumat všechny jejich možnosti. 

V programu tě provedu tvorbou videí i rozhraním Facebooku, Instagramu a Tiktoku krok za krokem. Je úplně jedno, jestli už jsi nějaká videa tvořit zkoušela, nebo to bude tvá premiéra.

Všechny materiály v programu si můžeš procházet svým vlastním tempem. Návody jsou rozkouskované po 5-15 minutách, takže si pokaždé můžeš pustit video zaměřené pouze na to, co se zrovna chceš naučit.

Kolik času věnuješ praxi a tvoření videí už je na tobě. Já ti ale předám tipy, jak to dělat co nejefektivněji a zbytečně čas neztrácet.

Program je vytvořený primárně pro podnikatelky ve službách (tzn. koučky, terapeutky, lektorky, poradkyně, průvodkyně apod.)

Program je vhodný i pro sólo podnikatelky, které tvoří fyzické produkty, ale zároveň chtějí prezentovat i své myšlenky a filozofii za značkou.

Program nezahrnuje individuální komunikaci na e-mailu, chatu, telefon nebo v rámci videohovorů.

Od 20. 6. do 3. 7. ale budeš mít mou plnou podporu uvnitř facebookové skupiny, kde ti zodpovím jakékoliv otázky a dám ti zpětnou vazbu na jakýkoliv kousek obsahu, který s námi v skupině posdílíš.