„S Adélou jsem měla možnost zažít jako jedna z prvních její dlouhodobou pomoc s vytvářením a publikováním obsahu na sociální sítě.

Díky Adéle jsem začala svůj online obsah produkovat pravidelně a tím se vše zjednodušilo. Mohly jsme diskutovat i o tom, jaký druh obsahu bude fungovat a které příspěvky měly největší úspěch.

Velká pomoc spočívala v tom, že je Adéla opravdu skvělý copywriter a dokázala mým textům vdechnout svěží ráz.

Adéla je spolehlivá, pracovitá a vnímavá. Moc doporučuji spolupráci s ní, pokud hledáte efektivnější způsoby, jak navigovat své podnikání v kombinaci se svou osobností a každodenním životem. Ještě jednou děkuji 💜“

Alžběta Protivanská
Psychoterapeutka

„Je mi 36 a rozjíždím si svoje podnikání. On-line svět mi není cizí, a přesto jsem zjistila, že pokulhávám v Instagramu a dalších aplikacích, které jsou k tvorbě vlastního produktu potřeba. A tak jsem našla Adél.

Byla to jedna velká lekce za lekcí. Naučila mě toho po dobu naší měsíční spolupráce fakt mraky.Dala mi spoustu podnětů na témata, o kterých můžu psát. Navíc mi vyrobila krásný šablony, který mi neskutečně pomáhají nadále. Mému profilu na IG dala krásný nový kabát. Taky mi několikrát koukla na mnou psaný text, a nejen, že měla pádný připomínky, který pozvedly celou věc na další úroveň, ale ještě tomu dala parádní grafickou formu. Z toho všeho budu čerpat ještě dlouhé měsíce. Spolupráce byla nad moje očekávání. Hodnotím to jako velmi dobře investovaný čas i peníze a ráda si v budoucnu zase služby Adél objednám.“

Kateřina Bártová
Přerušovaný půst s Kači

„Mám projekt, který už je sice několik měsíců na světě, ale poslední dobou jsem cítila, že nemám chuť se věnovat tvorbě příspěvků. Mrzelo mě, že nemám dost nápadů, a když už jsem nějaký měla, neuměla jsem ho zabalit do srozumitelné podoby. Zároveň jsem se trápila se vzhledem instagramu. Měla jsem v hlavě, jak to má vypadat, ale svoji vizi jsem neuměla zrealizovat.

Obrátila jsem se na Adél s prosbou o pomoc a vybraly jsme spolu měsíční spolupráci s tvorbou textu i grafiky.
 
Už při první konzultaci jsem věděla, že s ní to zvládnu. Že budu zase sdílet příspěvky a že svůj mrtvý profil opět přivedu k životu. A nejen to. Že taky začnu mít ze sdílení znovu radost.
Jsem nadšená, jak mi Adélka dokáže naslouchat. Jak umí sepsat vhodná témata jen z mého vyprávění o projektu. Nemusela jsem nic vymýšlet, brzy jsem měla témata psaní na celý měsíc a šlo to úplně samo. Fascinuje mě její precizní a přitom jemná korektura mých vlastních slov. Její návrh barev a grafiky na mě zapůsobil okamžitě.
Vidina toho, že můj profil bude konečně aktivní a ještě k tomu krásný mi dodala sílu pokračovat v psaní. Moji fanoušci si to přece zaslouží. Děkuji Adél ❤️❤️❤️”

Denisa Lamačová
Výživa v harmonii těla a duše

Spolupráce s Adélou je naprosto fantastická a doporučila bych jí každé online podnikatelce.

Zhmotňuje úžasné grafické prvky na různé sítě a dá jim mnohem lepší podobu, než si v hlavě vůbec umíte představit. Pomůže upravit vaše texty tak, aby měly šťávu a jasné sdělení. Pomůže vymyslet obsah na sítě a naučí, jak ho plánovat tak, aby vždy bylo z čeho čerpat a plnit sítě.

Nemohu si spolupráci vynachválit a určitě hodlám Adélky služby ještě dlouho využívat. Pomohlo mi to v zahlcení, sebedůvěře i v tom, abych svůj obsah a vizuál povýšila na vyšší úroveň.“

Aika Jindrová
Spirituální buusiness mentorka

„Konzultácia s Adel bola skvela, ubehla velmi rychlo ale vyuzili sme ju naplno. Adel mala pripravene skvele otazky, ktore by ma ani nenapadlo riesit.

Po konzultaci som dostala perfektny suhrn nabity temami o com pisat aj so zdrojmi z ktorych cerpat. Vrelo odporucam, dostala som uceleny komplet content co zdielat a postovat, priamo od cloveka ktoreho moja vizia a tema zaujima.
Mam pocit ze sa tymto velmi priblizim v komunikacii cielovke a ich problemom. Dakujem za skvelu konzultaciu ❤️

Primarne som do toho isla aby som k fotkam ako nizsie, ktorych mam veeeela pisala nieco zmysluplne a nie len o satach/fotke ako takej. Sice sama povedala ze tie saty hovoria same za seba, s cim suhlasim ale citim ze k tomu je treba dodat aj obsah a moju viziu za tym.

Adel je navyse velmi mila a energicka zienka, velmi prijemne sa s nou rozprava a verim ze to nebolo naposledy. Adel velmi ti drzim palce, robis uzasne veci!“

Marta Urban Jablonická
Vědomá módní návrhářka

„Konzultace s Adél mi pomohla ujasnit si obsah, který budu sdílet na sítě. Pokládala mi k mému tématu různé otázky a díky tomu přicházela další a další inspirace na to co sdílet na sítě.

Parádní bylo, že mi vše ještě přepsala do textové formy a já jen když mě nic nenapadá otevřu dokument a hned mám co sdílet.“

Veronika Pavlišová
Laskavé mateřství

„Nedávno jsem měla možnost vyzkoušet kreativní konzultaci od Adél. Během tři čtvrtě hodinky jsme probraly nápady na obsah, různá témata a během chvilky mi pak Adélka poslala výstup v podobě sepsaných možností, co přidávat. Nejvíc mi pomohlo to s někým konzultovat a tím si ty nápady ujasnit, že to dává hlavu a patu. Člověk, když už je v nějaký svý tématický bublině, tak má pocit, že přece tohle všichni už ví, tak to psát nebudu a ono to tak většinou není. Tak to bylo moc milý a motivující povídání. Děkuju a těším se na další spolupráci.”

Míša Hůlková
Investující máma

„Má spolupráce s Adélkou už trvá velmi dlouho. Nemám důvod měnit.

Vyhovuje mi její čistý jasný a zřetelný styl způsob jakým předává správné informace. Je to človíček velice kreativní, usměvavý, pohodový a já mám radost s ní spolupracovat.

Práce kterou odvádí je naprosto dokonalá a vystihuje mé myšlení i brand mých stránek. Pokud hledáte někoho na koho se můžete stoprocentně spolehnout někoho komu můžete důvěřovat a s kým je úžasná komunikace, pak Adélku vřele doporučuju.“

Petra Jašová
Výživová a fitness koučka