„Je mi 36 a rozjíždím si svoje podnikání. On-line svět mi není cizí, a přesto jsem zjistila, že pokulhávám v Instagramu a dalších aplikacích, které jsou k tvorbě vlastního produktu potřeba. A tak jsem našla Adél.

Byla to jedna velká lekce za lekcí. Naučila mě toho po dobu naší měsíční spolupráce fakt mraky.Dala mi spoustu podnětů na témata, o kterých můžu psát. Navíc mi vyrobila krásný šablony, který mi neskutečně pomáhají nadále. Mému profilu na IG dala krásný nový kabát. Taky mi několikrát koukla na mnou psaný text, a nejen, že měla pádný připomínky, který pozvedly celou věc na další úroveň, ale ještě tomu dala parádní grafickou formu. Z toho všeho budu čerpat ještě dlouhé měsíce. Spolupráce byla nad moje očekávání. Hodnotím to jako velmi dobře investovaný čas i peníze a ráda si v budoucnu zase služby Adél objednám.“

Kateřina Bártová
Přerušovaný půst s Kači

„Spolupráce s Áďou je skvělá! Představila jsem jí pouze svůj nápad bez jakýchkoliv podkladů a ona mi k němu vytvořila jednoduchý plán na celou kampaň. Zjednodušila pro mě tak komplikovanou věc a já se díky ní posunula tam, kam bych sama nedošla.

Vytvořila časový plán, který mě nestresoval a nápady na příspěvky, které byly vytvořeny z našeho rozhovoru, takže se mi tvořily snadno a měla jsem pocit, že to vychází ze mě. Je vidět, že je sakra dobrá ve svém oboru. Doporučuju, pokud jste zaseklé nebo plánujete něco velkého a nevíte, kde začít. Navíc je velmi příjemná a chápavá. Takže za mě 5/5. 😊”

Adélka Zárybnická
Handmade šperky & čínský horoskop

„Mám projekt, který už je sice několik měsíců na světě, ale poslední dobou jsem cítila, že nemám chuť se věnovat tvorbě příspěvků. Mrzelo mě, že nemám dost nápadů, a když už jsem nějaký měla, neuměla jsem ho zabalit do srozumitelné podoby. Zároveň jsem se trápila se vzhledem instagramu. Měla jsem v hlavě, jak to má vypadat, ale svoji vizi jsem neuměla zrealizovat.

Obrátila jsem se na Adél s prosbou o pomoc a vybraly jsme spolu měsíční spolupráci s tvorbou textu i grafiky.
 
Už při první konzultaci jsem věděla, že s ní to zvládnu. Že budu zase sdílet příspěvky a že svůj mrtvý profil opět přivedu k životu. A nejen to. Že taky začnu mít ze sdílení znovu radost.
Jsem nadšená, jak mi Adélka dokáže naslouchat. Jak umí sepsat vhodná témata jen z mého vyprávění o projektu. Nemusela jsem nic vymýšlet, brzy jsem měla témata psaní na celý měsíc a šlo to úplně samo. Fascinuje mě její precizní a přitom jemná korektura mých vlastních slov. Její návrh barev a grafiky na mě zapůsobil okamžitě.
Vidina toho, že můj profil bude konečně aktivní a ještě k tomu krásný mi dodala sílu pokračovat v psaní. Moji fanoušci si to přece zaslouží. Děkuji Adél ❤️❤️❤️”

Denisa Lamačová
Výživa v harmonii těla a duše

„I když jsem v době kurzu byla už vcelku pokročilá uživatelka Instagramu a spolupracovala s Adél, i tak jsem cítila, že potřebuju posunout některé věci.

 
Vstoupila jsem především se záměrem ujasnit si obsahové pilíře, zúžit svoji niche a celkově mít více jasno v procesu plánování příspěvků na celý měsíc. To se povedlo stoprocentně. Mnohem přesněji jsem si specifikovala svoji ideální klientku, dovolila jsem si zúžit si niche.
 
Na kurzu se mi líbilo, že videa nebyla zbytečně dlouhá a informace byly k věci, stručné a návodné. Materiály je skvěle doplnily a pomohly mi v ujasnění si problematiky a v následných akčních krocích.
 
Kurz ti doporučuju, pokud se topíš v rozhodovacích paralýzách, co postovat, protože “toho je tolik” – budeš mít mnohem víc jasno, zaměříš se, naučíš se proces plánování a nebudeš muset celé procesy vymýšlet sama.”
 

Bára Večeřová
Kouč zdraví a dlouhověkosti

„S Adélou jsem měla možnost zažít jako jedna z prvních její dlouhodobou pomoc s vytvářením a publikováním obsahu na sociální sítě.

Díky Adéle jsem začala svůj online obsah produkovat pravidelně a tím se vše zjednodušilo. Mohly jsme diskutovat i o tom, jaký druh obsahu bude fungovat a které příspěvky měly největší úspěch.

Velká pomoc spočívala v tom, že je Adéla opravdu skvělý copywriter a dokázala mým textům vdechnout svěží ráz.

Adéla je spolehlivá, pracovitá a vnímavá. Moc doporučuji spolupráci s ní, pokud hledáte efektivnější způsoby, jak navigovat své podnikání v kombinaci se svou osobností a každodenním životem. Ještě jednou děkuji 💜“

Alžběta Protivanská
Psychoterapeutka

Spolupráce s Adélou je naprosto fantastická a doporučila bych jí každé online podnikatelce.

Zhmotňuje úžasné grafické prvky na různé sítě a dá jim mnohem lepší podobu, než si v hlavě vůbec umíte představit. Pomůže upravit vaše texty tak, aby měly šťávu a jasné sdělení. Pomůže vymyslet obsah na sítě a naučí, jak ho plánovat tak, aby vždy bylo z čeho čerpat a plnit sítě.

Nemohu si spolupráci vynachválit a určitě hodlám Adélky služby ještě dlouho využívat. Pomohlo mi to v zahlcení, sebedůvěře i v tom, abych svůj obsah a vizuál povýšila na vyšší úroveň.“

Aika Jindrová
Spirituální business mentorka

„Konzultace s Adél mi dala skvělý základ na kterém můžu plánovat svoje další kroky.

Tím, že jsem se svým nápadem poměrně dost na začátku a vlastně jsem nevěděla, jak přesně jeho realizaci uchopit, Adél mi pomohla navrhnout, jak zrealizovat jeho vyjádření na Instagramu tak, abych už od začátku mohla mít cestu trošku jednodušší.

Dala mi spoustu skvělých tipů nejen k typu příspěvků, co se budou pro můj účet hodit, samotnému účtu ale i množství svých prakticky vyzkoušených metod, které se jí osvědčily a které mi dají možnost nezkoušet slepě, co funguje a nefunguje, ale rovnou vsadit na jistotu.

Veronika Dvořáková
Kreativní práce s květinami

„Konzultácia s Adel bola skvela, ubehla velmi rychlo ale vyuzili sme ju naplno. Adel mala pripravene skvele otazky, ktore by ma ani nenapadlo riesit.

Po konzultaci som dostala perfektny suhrn nabity temami o com pisat aj so zdrojmi z ktorych cerpat. Vrelo odporucam, dostala som uceleny komplet content co zdielat a postovat, priamo od cloveka ktoreho moja vizia a tema zaujima.
Mam pocit ze sa tymto velmi priblizim v komunikacii cielovke a ich problemom. Dakujem za skvelu konzultaciu ❤️

Primarne som do toho isla aby som k fotkam ako nizsie, ktorych mam veeeela pisala nieco zmysluplne a nie len o satach/fotke ako takej. Sice sama povedala ze tie saty hovoria same za seba, s cim suhlasim ale citim ze k tomu je treba dodat aj obsah a moju viziu za tym.

Adel je navyse velmi mila a energicka zienka, velmi prijemne sa s nou rozprava a verim ze to nebolo naposledy. Adel velmi ti drzim palce, robis uzasne veci!“

Marta Urban Jablonická
Vědomá módní návrhářka

„Nedávno jsem měla možnost vyzkoušet kreativní konzultaci od Adél. Během tři čtvrtě hodinky jsme probraly nápady na obsah, různá témata a během chvilky mi pak Adélka poslala výstup v podobě sepsaných možností, co přidávat.

Nejvíc mi pomohlo to s někým konzultovat a tím si ty nápady ujasnit, že to dává hlavu a patu. Člověk, když už je v nějaký svý tématický bublině, tak má pocit, že přece tohle všichni už ví, tak to psát nebudu a ono to tak většinou není. Tak to bylo moc milý a motivující povídání. Děkuju a těším se na další spolupráci.”

Míša Hůlková
Investující máma

„Má spolupráce s Adélkou už trvá velmi dlouho. Nemám důvod měnit.

Vyhovuje mi její čistý jasný a zřetelný styl způsob jakým předává správné informace. Je to človíček velice kreativní, usměvavý, pohodový a já mám radost s ní spolupracovat.

Práce kterou odvádí je naprosto dokonalá a vystihuje mé myšlení i brand mých stránek. Pokud hledáte někoho na koho se můžete stoprocentně spolehnout někoho komu můžete důvěřovat a s kým je úžasná komunikace, pak Adélku vřele doporučuju.“

Petra Jašová
Výživová a fitness koučka