Nedaří se ti na sítích sdílet pravidelně, aniž by ses do tvorby musela nutit?

Sdílíš páté přes deváté a tápeš, jakým obsahem oslovit své ideální klienty?

Cítíš se zahlcená protichůdnými radami a chceš najít vlastní cestu?

Bere ti tvorba spoustu energie, která se nevrací zpět?

Přidej na 4týdenní cestu, na jejímž konci budeš mít jasno v tom…

Pro koho svůj obsah tvoříš a jak na sítích mluvit přímo ke svým srdcovým klientům

Který formát a typ příspěvků zvolit, aby obsah bavil tebe i tvé sledující 

V čem spočívá tvoje jedinečnost, jak ji nechat na sítích vyniknout a být rozeznatelná

V čem spočívá tvoje Jak si vytvořit flexibilní plán, který ti umožní postovat pravidelně, ale zároveň s lehkostí a ve flow, jak ji nechat na sítích vyniknout a být rozeznatelná

I když jsem v době kurzu byla už vcelku pokročilá uživatelka Instagramu a spolupracovala s Adél, i tak jsem cítila, že potřebuju posunout některé věci.
 
Vstoupila jsem především se záměrem ujasnit si obsahové pilíře, zúžit svoji niche a celkově mít více jasno v procesu plánování příspěvků na celý měsíc. To se povedlo stoprocentně. Mnohem přesněji jsem si specifikovala svoji ideální klientku, dovolila jsem si zúžit si niche.
 
Na kurzu se mi líbilo, že videa nebyla zbytečně dlouhá a informace byly k věci, stručné a návodné. Materiály je skvěle doplnily a pomohly mi v ujasnění si problematiky a v následných akčních krocích.
 
Kurz ti doporučuju, pokud se topíš v rozhodovacích paralýzách, co postovat, protože “toho je tolik” – budeš mít mnohem víc jasno, zaměříš se, naučíš se proces plánování a nebudeš muset celé procesy vymýšlet sama.
 
– Bára Večeřová
Zúčastnila jsem se řady kurzů, sleduji podobné experty, ale pokaždé jsem si odnášela pocit – “kde všude musím být”, “co vše musím zveřejňovat a sdílet”, prostě pocit přehlcení a jak to vše můžu zvládat, když mou náplní práce není být influencer, ale jazykový lektor.
 
Za mě je určitě nejpřínosnější, že z vašeho kurzu si odnáším jakýsi vnitřní klid, pohodu. Opravdu se mi líbilo, jak jste zdůrazňovala, že máme dělat, co je nám příjemné, kde se cítíme sami sebou.
 
– Kamila Fendrychová

V současné době je přihlašování uzavřeno.

Můžeš se ale zapsat na waiting list a já ti dám vědět hned, jak bude kurz znovu otevřen!

Kdo tě kurzem provede?

Adéla Skládalová, obsahová mentorka pro online podnikatelky

⭐️ V osmi jsem založila první blog a v patnácti začala psát první placené články pro online magazín.

⭐️ Přes navrhování pozvánek na vlastní narozeninové oslavy a log pro mé (zatím) neexistující firmy jsem se ještě na střední dostala ke své první práci jako grafička v marketingovém oddělení. 

⭐️ Jako content creator jsem tvořila blogové články, newslettery, e-booky a obsah na sociální sítě pro řadu firem i sólo podnikatelů

⭐️ Teď je mou vizí pomáhat online podnikatelkám, aby využívaly sociální sítě pro sdílení svých jedinečných zkušeností a pohledu na svět, namísto toho, aby online svět využíval je.

Když jsem se před 1,5 rokem rozhodla, že převedu část svého podnikání do online světa, tak jsem si koupila hodně kurzů, pochopila nějaké souvislosti, ale pořád jsem cítila strašný tlak na publikování na sítíc a zároveň jsem v žádném kurzu nepochopila, že se nemusím věnovat jen jednomu tématu, ale celku, stejně jako to dělám v offline podnikání.
 
Díky Adéle mi secvakly střípky vědomostí do sebe a najednou vidím obraz jako celek. Za to jsem vděčná a děkuji. Dostala jsem na krátkou dobu návod na to, jak jít krok za krokem.
 
Až bude mít Adéla další kurz, vstoupím do něj, protože mi naprosto vyhovuje její přístup, její způsob předávání informací.
 
– Jindra Jeníková

Začínám se svým podnikáním a Adéla nám dala neuvěřitelné množství informací.

Určili jsme si ideálního klienta, tím jsem upravila svoji cílovou skupinu, naučila jsem se, jak sjednotit svoje příspěvky, jak často publikovat a kde…  Podle Adéliných videí jsem se naučila plánování příspěvků, které jsem opravdu potřebovala.

Skvělou podporou byla také facebooková skupina, kde jsme měli možnost se ptát a diskutovat o probraných tématech. Doporučuji tento kurz všem, kdo začíná s online podnikáním, nebo prostě jen chce být viditelný na sociálních sítích. 🙂

– Oxana Nejtkova

Kurz naprosto splnil má očekávání a posunul mě dál jak v teoretické, tak v praktické rovině. Na své si zde přijde jak začátečník, tak zkušený matador, který propaguje příspěvky na sociálních sítích.

V kurzu se zaměříte na to, kdo je váš ideální klient, co jedinečného mu můžete nabídnout, jak na něho nejlépe zapůsobíte, jaké typy příspěvků mu nabídnete a jaký obsah ho nejlépe zaujmou.

K tomu vám poslouží i další nástroje, které si v kurzu budete moci vyzkoušet. Při tom všem vám bude asistovat zkušená lektorka Adéla, která vám průběžně zodpoví každý dotaz a bude nápomocná vašemu snažení. Z vlastní zkušenosti mohu kurz velice doporučit.

– Jana Perutková

Kurz Pohodové sítě naprosto předčil moje očekávání. Doporučila bych ho nejen lidem, kteří v onlinu teprve začínají, ale i těm, kteří už podnikají delší dobu. Je v něm spousta informací, se kterými jsem se předtím nikde jinde nesetkala a byly to pro mě velké aha momenty a uvědomění, jak svoji prezentaci uchopit.
 
Do kurzu jsem vstupovala s nadějí, že mi snad pomůže udělat si v mojí prezentaci v onlinu trochu systém, a to se mi opravdu splnilo.
 
Videa byla stručně, jasně a přehledně udělaná, mám stažené i pracovní listy (které většinou vynechávám), bylo tam spoustu praktických tipů. Adéla je skvělá a její kurz moc doporučuji, stojí to za to!
 
Moc děkuji za možnost být součástí tohoto uceleného kurzu, který mi otevřel oči v působení na Instagramu.
 
Díky kurzu jsem přehodnotila svůj obsah a styl zveřejňování obsahu. Vím, kdy a co postovat a díky sdílení s ostatními účastníky mám i neocenitelné zpětné vazby na obsah, které se taky nezískají jen tak mávnutím proutku.
 
Kurz byl skvěle strukturovaný, vládlo v něm neskutečně milé prostředí. Videa byla pro mě ideálně dlouhá vč. ukázek a infografik. Vše jsem krásně pochopila. Moc děkuji za velkou dávku inspirace a zkušeností.
Kurz Pohodové sítě od Adél byl pro mě pohlazením. Líbilo se mi, že to celé bylo plné velmi užitečných informací, ale zároveň nezahlcující. Cítila jsem v tom velkou lehkost a pohodu (název kurzu je zkrátka zcela pravdivý 🙂 Díky kurzu jsem si ujasnila spoustu věcí – od stanovení si cílovky, přes obsah, který bych měla sdílet až po několik praktických doporučení jak se sítěmi pracovat a jaké nástroje používat. Adél je profík a ví, co dělá. Chvilku jsem pracovala jako Social Media Specialist, takže o sítích už něco málo vím, ale i přesto to pro mě byl kurz hodně užitečný. Takže díky! 🙂