Obsahová inspirace

Představ si, že bys už nemusela…

❌ dlouze vymýšlet, o čem na sítích psát a mluvit

❌ ztrácet čas hledáním trendů a písniček do reels

❌ dumat nad tím, co sdílet ve stories

❌ nad každým příspěvkem sedět dlouhé hodiny

❌ sdílet páté přes deváté, jen aby tvůj profil nezůstal mrtvý

… a přesto na sítích konzistentně sdílet hodnotný, autentický obsah, který přitáhne tvé spřízněné sledující klienty a jehož tvorbu si budeš UŽÍVAT!

Tvorba obsahu na sítě je náročná…

Časově, energeticky, kreativně. Obzvlášť pokud podnikáš sólo a nemáš tým, který by část práce udělala za tebe.

A tak se může stát, že jakmile přijde čas na prodej (nebo nedej bože na samotnou službu), už jsi naprosto vyšťavená.

Znáš ten pocit taky? Pak jsi tady správně!

Balíček obsahové inspirace ti ušetří hromadu času a nervů a pomůže ti tvořit obsah s lehkostí a získat víc času na aktivity, které ti přináší větší radost.

Co tě v balíčku OBSAHOVÉ INSPIRACE čeká?

POSTY

Konkrétní nápady na témata příspěvků, na míru vymyšlené je pro tebe

STORIES

Nápady na stories pro zvýšení interakce a efektivní prodej tvých služeb/produktů

REELS

Návrhy reels – téma, scénář, hudba, popisek + tipy, jak videa zpracovat

BIO

Tipy pro vylepšení a zvýšení vyhledávatelnosti tvého Instagram profilu

➡️ Z tvých odpovědí v úvodním formuláři a zaslaných odkazů na tvou práci ti vymyslím nápady na obsah, který můžeš na sítích sdílet

➡️ Navrhnu jen pro tebe témata příspěvků, stories i reels, najdu pro tebe ty správné trendy a hudbu, kterou můžeš využít pro zvýšení svého dosahu a získání nových sledujících

➡️ Do 10 dnů (v závislost na zvoleném balíčku) ti pošlu dokument, ve kterém vše najdeš na jednom místě.

➡️ Všechny nápady ti dostatečně detailně vysvětlím, aby ses od nich mohla snadno odpíchnout a příspěvky vytvořit během pár minut.

NA ZKOUŠKU

✅ 5 návrhů příspěvků

✅ nápady na stories

✅ doporučení pro vylepšení profilu

490 Kč

Při další objednávce sleva 10 %.

STANDARD

✅ 10 návrhů příspěvků 

✅ nápady na stories

✅ doporučení pro vylepšení profilu

890 Kč

Při další objednávce sleva 10 %.

NOVINKA: TrendStar

✅ 10 IG/Tiktok audio trendů, které mají právě teď úspěch

✅ Návrhy, jak jednotlivé trendy zpracovat a napasovat na tvé téma 

590 Kč

Adéla, těší mě!

V osmi jsem založila první blog a v patnácti začala psát první placené články pro online magazín.

Přes navrhování pozvánek na vlastní narozeninové oslavy a log pro mé (zatím) neexistující firmy jsem se ještě na střední dostala ke své první práci jako grafička v marketingovém oddělení. 

Jako copywriterka a správce sociálních sítí jsem tvořila blogové články, newslettery, e-booky a obsah na sítě pro řadu firem i sólo podnikatelů.

Teď je mou vizí pomáhat sólo podnikatelkám, aby využívaly sociální sítě pro sdílení svých jedinečných zkušeností a pohledu na svět, namísto toho, aby online svět využíval je.

„Konzultácia s Adel bola skvela, ubehla velmi rychlo ale vyuzili sme ju naplno. Adel mala pripravene skvele otazky, ktore by ma ani nenapadlo riesit.

Po konzultaci som dostala perfektny suhrn nabity temami o com pisat aj so zdrojmi z ktorych cerpat. Vrelo odporucam, dostala som uceleny komplet content co zdielat a postovat, priamo od cloveka ktoreho moja vizia a tema zaujima. Mam pocit ze sa tymto velmi priblizim v komunikacii cielovke a ich problemom. Dakujem za skvelu konzultaciu ❤️

Adel je navyse velmi mila a energicka zienka, velmi prijemne sa s nou rozprava a verim ze to nebolo naposledy. Adel velmi ti drzim palce, robis uzasne veci!“

Marta Urban Jablonická
Vědomá módní návrhářka

Spolupráce s Adélou je naprosto fantastická a doporučila bych jí každé online podnikatelce.

Zhmotňuje úžasné grafické prvky na různé sítě a dá jim mnohem lepší podobu, než si v hlavě vůbec umíte představit. Pomůže upravit vaše texty tak, aby měly šťávu a jasné sdělení. Pomůže vymyslet obsah na sítě a naučí, jak ho plánovat tak, aby vždy bylo z čeho čerpat a plnit sítě.

Nemohu si spolupráci vynachválit a určitě hodlám Adélky služby ještě dlouho využívat. Pomohlo mi to v zahlcení, sebedůvěře i v tom, abych svůj obsah a vizuál povýšila na vyšší úroveň.“

Aika Jindrová
Spirituální business mentorka

„Je mi 36 a rozjíždím si svoje podnikání. On-line svět mi není cizí, a přesto jsem zjistila, že pokulhávám v Instagramu a dalších aplikacích, které jsou k tvorbě vlastního produktu potřeba. A tak jsem našla Adél.

Byla to jedna velká lekce za lekcí. Naučila mě toho po dobu naší měsíční spolupráce fakt mraky. Dala mi spoustu podnětů na témata, o kterých můžu psát. Navíc mi vyrobila krásný šablony, který mi neskutečně pomáhají nadále. Mému profilu na IG dala krásný nový kabát. Taky mi několikrát koukla na mnou psaný text, a nejen, že měla pádný připomínky, který pozvedly celou věc na další úroveň, ale ještě tomu dala parádní grafickou formu. Z toho všeho budu čerpat ještě dlouhé měsíce. Spolupráce byla nad moje očekávání. Hodnotím to jako velmi dobře investovaný čas i peníze a ráda si v budoucnu zase služby Adél objednám.“

Kateřina Bártová
Přerušovaný půst s Kači

„Mám projekt, který už je sice několik měsíců na světě, ale poslední dobou jsem cítila, že nemám chuť se věnovat tvorbě příspěvků. Mrzelo mě, že nemám dost nápadů, a když už jsem nějaký měla, neuměla jsem ho zabalit do srozumitelné podoby. Zároveň jsem se trápila se vzhledem instagramu. Měla jsem v hlavě, jak to má vypadat, ale svoji vizi jsem neuměla zrealizovat.

Obrátila jsem se na Adél s prosbou o pomoc a vybraly jsme spolu měsíční spolupráci s tvorbou textu i grafiky.
 
Už při první konzultaci jsem věděla, že s ní to zvládnu. Že budu zase sdílet příspěvky a že svůj mrtvý profil opět přivedu k životu. A nejen to. Že taky začnu mít ze sdílení znovu radost.
Jsem nadšená, jak mi Adélka dokáže naslouchat. Jak umí sepsat vhodná témata jen z mého vyprávění o projektu. Nemusela jsem nic vymýšlet, brzy jsem měla témata psaní na celý měsíc a šlo to úplně samo.”

Denisa Lamačová
Výživa v harmonii těla a duše