Míváš v hlavě tolik nápadů na příspěvky, že vůbec nevíš, odkud to vzít?

Jakmile usedneš k psaní, tvoje geniální nápady najednou nemají hlavu a patu?

Skáčeš v příspěvcích z jednoho tématu na druhé a nedaří se ti udržet myšlenku?

Snažíš se příspěvky pořád dolaďovat… až nakonec nezveřejníš nic, protože to pořád není „dost dobré“?

… a tak tvoje sítě zejí prázdnotou, i když toho přitom chceš tolik předat?

Ukážu ti, jak z toho ven!

Představ si, že…

 

… bys měla kouzelný proutek, který by tvoje chaotické myšlenky dokázal okamžitě proměnit ve čtivé, originální příspěvky, které mluví přímo k tvým ideálním klientům.

Hodila bys se ti taková vychytávka? 

Právě takhle probíhá moje kreativní podpora. Díky ní můžeš nechat volně proudit své nápady, zapisovat si je tak, jak ti do mysli přichází… a já už se postarám o zbytek!

Dělej jen to, co tě skutečně baví

 

Podnikání se od zaměstnání liší v mnohém. Spousta lidí se do něj pouští proto, že konečně „bude moct dělat jen to, co je baví“, ale nakonec zjišťují, že dělají naopak spoustu nových věcí, které je zrovna štěstím nenaplňují.

Najednou se totiž i z terapeutek, výživových poradkyň a lektorek jógy stávají současně grafičky, textařky, webařky, musí rozumět ideálně všem sociálním sítím (a být na nich aktivní), posílat newslettery a nabízet a prodávat své služby online. Jinak totiž svoje služby nemají s kým provozovat…

A to všechno může být pěkné vyčerpávající!

Ulehči si práci a sdílej své zkušenosti a jedinečné vhledy s lehkostí a radostí. O to, aby ve správné formě doputovaly až k tvým ideálním klientům, se už postarám já.

Co ti spolupráce přinese?
  • KONZISTENTNÍ OBSAH | Díky nastavenému systému budeš obsah sdílet pravidelně a bez dlouhých pauz

  • ČISTÁ HLAVA | Nápady už ze sebe nebudeš muset na sílu páčit a tvé sítě se budou přesto s lehkostí plnit

  • VÍC PROSTORU | Získáš víc času na další oblasti svého podnikání, na vzdělávání, na rodinu i na relax

  • OSVOBOZENÍ KREATIVITY | Pomůžu ti rozvířit nápady a získat nekonečný přísun inspirace

  • SRDCOVÍ KLIENTI | Tvůj obsah začne promlouvat k lidem, které chceš do svého podnikání přitáhnout

  • MÉNĚ ČASU NA SÍTÍCH | Budeš moct kdykoliv odložit mobil a pustit tlak, že „bys měla“ něco na sítě přidat
  • 1x 45-60min konzultace „Generátor nápadů“ (INFO)
  • Společně vedená obsahová nástěnka v Trellu
  • Kreativní korektury* max. 30 příspěvků
  • Neomezená podpora na chatu po celý měsíc

Cena: 3890 Kč/měsíc

S editovatelnou Instagram šablonou na míru: 5890 Kč

Jak fungují kreativní korektury?

V aplikaci Trello pro tebe připravím sdílenou nástěnku, která ti pomůže udržovat přehledný systém při tvorbě a ve které budeš mít uložené všechny poznámky k potenciálním budoucím příspěvkům.

V průběhu měsíce budeme do nástěnky ukládat nová témata na příspěvky. Ty můžeš přidávat nápady, které ti zrovna přijdou a já budu přidávat další, která mě k tématu tvého projektu napadnou.

Ty budeš průběžně psát k jednotlivým tématům své poznámky – v bodech, větách, souvisle, nesouvisle… jakkoliv ti budou přicházet myšlenky.

Nemusíš se trápit s tím, aby byl text dokonalý. Nemusíš řešit překlepy, chyby, ani to, že se zamotáš a dostaneš se najednou k úplně jinému tématu. Dovol svojí kreativitě proudit.

Já průběžně tvoje texty doladím, zkrátím, doplním nebo rozdělím, aby text krásně plynul a byla v něm přitom zachovaná tvoje jedinečná energie.

„S Adélou jsem měla možnost zažít jako jedna z prvních její dlouhodobou pomoc s vytvářením a publikováním obsahu na sociální sítě.

Díky Adéle jsem začala svůj online obsah produkovat pravidelně a tím se vše zjednodušilo. Mohly jsme diskutovat i o tom, jaký druh obsahu bude fungovat a které příspěvky měly největší úspěch.

Velká pomoc spočívala v tom, že je Adéla opravdu skvělý copywriter a dokázala mým textům vdechnout svěží ráz.

Adéla je spolehlivá, pracovitá a vnímavá. Moc doporučuji spolupráci s ní, pokud hledáte efektivnější způsoby, jak navigovat své podnikání v kombinaci se svou osobností a každodenním životem. Ještě jednou děkuji 💜“

Alžběta Protivanská
Psychoterapeutka

„S Adélou jsem měla možnost zažít jako jedna z prvních její dlouhodobou pomoc s vytvářením a publikováním obsahu na sociální sítě.

Díky Adéle jsem začala svůj online obsah produkovat pravidelně a tím se vše zjednodušilo. Mohly jsme diskutovat i o tom, jaký druh obsahu bude fungovat a které příspěvky měly největší úspěch.

Velká pomoc spočívala v tom, že je Adéla opravdu skvělý copywriter a dokázala mým textům vdechnout svěží ráz.

Adéla je spolehlivá, pracovitá a vnímavá. Moc doporučuji spolupráci s ní, pokud hledáte efektivnější způsoby, jak navigovat své podnikání v kombinaci se svou osobností a každodenním životem. Ještě jednou děkuji 💜“

Aika Jindrová
Spirituální buusiness mentorka

„Mám projekt, který už je sice několik měsíců na světě, ale poslední dobou jsem cítila, že nemám chuť se věnovat tvorbě příspěvků. Mrzelo mě, že nemám dost nápadů, a když už jsem nějaký měla, neuměla jsem ho zabalit do srozumitelné podoby. Zároveň jsem se trápila se vzhledem instagramu. Měla jsem v hlavě, jak to má vypadat, ale svoji vizi jsem neuměla zrealizovat.

Obrátila jsem se na Adél s prosbou o pomoc a vybraly jsme spolu měsíční spolupráci s tvorbou textu i grafiky.
 
Už při první konzultaci jsem věděla, že s ní to zvládnu. Že budu zase sdílet příspěvky a že svůj mrtvý profil opět přivedu k životu. A nejen to. Že taky začnu mít ze sdílení znovu radost.
Jsem nadšená, jak mi Adélka dokáže naslouchat. Jak umí sepsat vhodná témata jen z mého vyprávění o projektu. Nemusela jsem nic vymýšlet, brzy jsem měla témata psaní na celý měsíc a šlo to úplně samo. Fascinuje mě její precizní a přitom jemná korektura mých vlastních slov. Její návrh barev a grafiky na mě zapůsobil okamžitě.
Vidina toho, že můj profil bude konečně aktivní a ještě k tomu krásný mi dodala sílu pokračovat v psaní. Moji fanoušci si to přece zaslouží. Děkuji Adél ❤️❤️❤️”

Denisa Lamačová
Výživa v harmonii těla a duše

„Je mi 36 a rozjíždím si svoje podnikání. On-line svět mi není cizí, a přesto jsem zjistila, že pokulhávám v Instagramu a dalších aplikacích, které jsou k tvorbě vlastního produktu potřeba. A tak jsem našla Adél.

Byla to jedna velká lekce za lekcí. Naučila mě toho po dobu naší měsíční spolupráce fakt mraky.Dala mi spoustu podnětů na témata, o kterých můžu psát. Navíc mi vyrobila krásný šablony, který mi neskutečně pomáhají nadále. Mému profilu na IG dala krásný nový kabát. Taky mi několikrát koukla na mnou psaný text, a nejen, že měla pádný připomínky, který pozvedly celou věc na další úroveň, ale ještě tomu dala parádní grafickou formu. Z toho všeho budu čerpat ještě dlouhé měsíce. Spolupráce byla nad moje očekávání. Hodnotím to jako velmi dobře investovaný čas i peníze a ráda si v budoucnu zase služby Adél objednám.“

Kateřina Bártová
Přeušovaný půst s Kači

Ukázky příspěvků, které jsem spolutvořila

Ukázky mé grafické práce