ASTEYA 1:1 | Individuální IG koučink & mentoring

Přestaň při tvorbě obsahu na Intagramu tápat a zbytečně plýtvat časem a energií!

V rámci individuální spolupráce ti pomůžu nastavit udržitelnou strategii,  spřátelit se s funkcemi Instagramu, rozproudit nápady a začít tvořit autentický obsah, který přiláká tvé spřízněné publikum.

Co ti spolupráce přinese?

konečně si ujasníš svou vizi, o čem chceš na Instagram mluvit a komu je tvůj obsah určen

pomůžu ti objevit esenci, jedinečnost svého podnikání  a prakticky ji uchopit při tvorbě obsahu na sítích

naučíš se na sítích mluvit ke svým spřízněným klientům a nabízet své služby bez tlaku a přesvědčování

vytvoříš si ucelený koncept své prezentace (v souladu s tvoří cílovkou, nabídkou služeb, tvou osobností a životním stylem)

dozvíš se, kam chodit pro inspiraci, jak brainstormovat a přicházet s novými nápady na příspěvky

vyzkoušíš si různé formáty obsahu a zdokonalíš své texty, videa i grafické příspěvky

sjednotíš svůj profil po obsahové i vizuální stránce

vytvoříš si udržitelný, flexibilní plán tvorby

Co ti spolupráce přinese?

konečně si ujasníš svou vizi, o čem chceš na Instagram mluvit a komu je tvůj obsah určen

pomůžu ti objevit esenci, jedinečnost svého podnikání  a prakticky ji uchopit při tvorbě obsahu na sítích

naučíš se na sítích mluvit ke svým spřízněným klientům a nabízet své služby bez tlaku a přesvědčování

vytvoříš si ucelený koncept své prezentace (v souladu s tvoří cílovkou, nabídkou služeb, tvou osobností a životním stylem)

dozvíš se, kam chodit pro inspiraci, jak brainstormovat a přicházet s novými nápady na příspěvky

vyzkoušíš si různé formáty obsahu a zdokonalíš své texty, videa i grafické příspěvky

sjednotíš svůj profil po obsahové i vizuální stránce

vytvoříš si udržitelný, flexibilní plán tvorby

Ahoj, jsem Adéla.

Od malička mě děsilo, kolik lidí dělá práci, která je vůbec nenaplňuje a život jim mezitím protéká mezi prsty. 

Místo chození na brigády jsem proto v 8 letech začala psát svůj první blog a na střední získala své první placené klienty, pro které jsem tvořila blogové články, texy do e-mailových kampaní a obsah na sociální sítě.

“Sociální sítě mi umožnily navázat oboustranně inspirativní spolupráce, pracovat odkudkoliv na světě a živit se tím, co bych dělala i zadarmo.”

Teď je mou vizí pomáhat sólo podnikatelkám, aby využívaly sociální sítě pro sdílení svých jedinečných zkušeností a pohledu na svět, namísto toho, aby online svět využíval je.

Už při první konzultaci jsem věděla, že s ní to zvládnu. Že budu zase sdílet příspěvky a že svůj mrtvý profil opět přivedu k životu. A nejen to. Že taky začnu mít ze sdílení znovu radost.
Jsem nadšená, jak mi Adélka dokáže naslouchat. Jak umí sepsat vhodná témata jen z mého vyprávění o projektu. Nemusela jsem nic vymýšlet, brzy jsem měla témata psaní na celý měsíc a šlo to úplně samo. Fascinuje mě její precizní a přitom jemná korektura mých vlastních slov. Její návrh barev a grafiky na mě zapůsobil okamžitě.
Vidina toho, že můj profil bude konečně aktivní a ještě k tomu krásný mi dodala sílu pokračovat v psaní. Moji fanoušci si to přece zaslouží. Děkuji Adél ❤️❤️❤️
 

Denisa Lamačová
Výživa v harmonii těla a duše

„S Adélou jsem měla možnost zažít jako jedna z prvních její dlouhodobou pomoc s vytvářením a publikováním obsahu na sociální sítě.

Díky Adéle jsem začala svůj online obsah produkovat pravidelně a tím se vše zjednodušilo. Mohly jsme diskutovat i o tom, jaký druh obsahu bude fungovat a které příspěvky měly největší úspěch.

Velká pomoc spočívala v tom, že je Adéla opravdu skvělý copywriter a dokázala mým textům vdechnout svěží ráz.

Adéla je spolehlivá, pracovitá a vnímavá. Moc doporučuji spolupráci s ní, pokud hledáte efektivnější způsoby, jak navigovat své podnikání v kombinaci se svou osobností a každodenním životem. Ještě jednou děkuji 💜

Alžběta Protivanská
Psychoterapeutka

Asteya 1:1 | Strategy & content coaching

V programu ti nebudu tlačit do hlavy žádná dogmata a nutit tě k něčemu, co je ti proti srsti. Naopak před tebou otevřu pole možností, ze kterých si můžeš poskládat svou vlastní pohodovou strategii.

úvodní konzultace & brainstorming k obsahu na Intagram

individuální školení k Instagramu (jak využití IG na maximum)

seznam námětů na příspěvky, které můžeš hned začít tvořit

editovatelné grafické šablony na míru pro snadnou tvorbu vizuálu příspěvků

kreativní korektury a vylepšení tvých textů

neomezený koučink & podpora přes zprávy a hlasovky po celou dobu

pracovní listy a videonávody dle potřeby v průběhu spolupráce

Délka a konkrétní náplň spolupráce týdnů je vždy přizpůsobená potřebám, cílům a fázi podnikání každé mé klientky.

Na úvod mi proto prosím vyplň krátký úvodní formulář a já ti pošlu návrh spolupráce na míru.

Cena: od 5000 Kč/měsíc*

*cena se odvíjí od celkového rozsahu a náplně spolupráce. Nabízím zvýhodněnou cenu pro dlouhodobý mentoring i možnost splátek podle potřeby 🙂

„Je mi 36 a rozjíždím si svoje podnikání. On-line svět mi není cizí, a přesto jsem zjistila, že pokulhávám v Instagramu a dalších aplikacích, které jsou k tvorbě vlastního produktu potřeba. A tak jsem našla Adél.

Byla to jedna velká lekce za lekcí. Naučila mě toho po dobu naší měsíční spolupráce fakt mraky. Dala mi spoustu podnětů na témata, o kterých můžu psát. Navíc mi vyrobila krásný šablony, který mi neskutečně pomáhají nadále. Mému profilu na IG dala krásný nový kabát. Taky mi několikrát koukla na mnou psaný text, a nejen, že měla pádný připomínky, který pozvedly celou věc na další úroveň, ale ještě tomu dala parádní grafickou formu. Z toho všeho budu čerpat ještě dlouhé měsíce. Spolupráce byla nad moje očekávání. Hodnotím to jako velmi dobře investovaný čas i peníze a ráda si v budoucnu zase služby Adél objednám.“

Kateřina Bártová
Přerušovaný půst s Kači

I když jsem v době kurzu byla už vcelku pokročilá uživatelka Instagramu a spolupracovala s Adél, i tak jsem cítila, že potřebuju posunout některé věci.
 
Vstoupila jsem především se záměrem ujasnit si obsahové pilíře, zúžit svoji niche a celkově mít více jasno v procesu plánování příspěvků na celý měsíc. To se povedlo stoprocentně. Mnohem přesněji jsem si specifikovala svoji ideální klientku, dovolila jsem si zúžit si niche.
 
Na kurzu se mi líbilo, že videa nebyla zbytečně dlouhá a informace byly k věci, stručné a návodné. Materiály je skvěle doplnily a pomohly mi v ujasnění si problematiky a v následných akčních krocích.
 
Kurz ti doporučuju, pokud se topíš v rozhodovacích paralýzách, co postovat, protože “toho je tolik” – budeš mít mnohem víc jasno, zaměříš se, naučíš se proces plánování a nebudeš muset celé procesy vymýšlet sama.
 

Bára Večeřová
Kouč zdraví a dlouhověkosti

„Konzultácia s Adel bola skvela, ubehla velmi rychlo ale vyuzili sme ju naplno. Adel mala pripravene skvele otazky, ktore by ma ani nenapadlo riesit.

Po konzultaci som dostala perfektny suhrn nabity temami o com pisat aj so zdrojmi z ktorych cerpat. Vrelo odporucam, dostala som uceleny komplet content co zdielat a postovat, priamo od cloveka ktoreho moja vizia a tema zaujima. Mam pocit ze sa tymto velmi priblizim v komunikacii cielovke a ich problemom. Dakujem za skvelu konzultaciu ❤️

Adel je navyse velmi mila a energicka zienka, velmi prijemne sa s nou rozprava a verim ze to nebolo naposledy. Adel velmi ti drzim palce, robis uzasne veci!“

Marta Urban Jablonická
Vědomá módní návrhářka

Snažím se dovzdělat v této oblasti už nějakou dobu. Zúčastnila jsem se řady kurzů, sleduji podobné experty, ale pokaždé jsem si odnášela pocit – “kde všude musím být”, “co vše musím zveřejňovat a sdílet”, prostě pocit přehlcení a jak to vše můžu zvládat, když mou náplní práce není být influencer, ale jazykový lektor.
 
Za mě je určitě nejpřínosnější, že z vašeho kurzu si odnáším jakýsi vnitřní klid, pohodu. Opravdu se mi líbilo, jak jste zdůrazňovala, že máme dělat, co je nám příjemné, kde se cítíme sami sebou.
 
– Kamila Fendrychová
Název kurzu (Pohodové sítě) přesně vystihuje jeho podstatu.
 
V první řadě příjemným a zároveň profesionálním vystupováním Adély, a za druhé opravdu pohodovějším pocitem, který nyní ze sociálních sítí mám – více nadhledu nad postováním (méně stresu s tím, aby byl příspěvek vylazen do detailu; přemýtání nad tím, kdo to bude číst; atd.), vyjasnění proč to dělám a kam tím chci mířit.
 
 Anna Augustinová
Tento kurz byl skvělý a jsem moc ráda, že jsem se na něj přihlásila a absolvovala ho. Je vhodný jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší uživatele, kteří jen potřebují trochu zkorigovat ten správně nastavený směr.
 
Nejvíce oceňuji to, že jsem na sociální sítě získala jiný náhled.
 
Už vím, pro koho bych měla příspěvky psát, kde mohu sbírat inspiraci k tématům, jak bych měla příspěvky strukturovat a v neposlední řadě jak je vizuálně doladit, aby přitáhly pozornost na první pohled.
 
Nyní už mám takovou “kuchařku”, podle které se mohu řídit a nestačí nic jiného než skočit do divokých vod sociálních sítí a začít tvořit.
 
– Linda Kapitulčinová
Kurz od Adél byl pro mě pohlazením. Líbilo se mi, že to celé bylo plné velmi užitečných informací, ale zároveň nezahlcující. Cítila jsem v tom velkou lehkost a pohodu – název kurzu (Pohodové sítě)  je zkrátka zcela pravdivý 🙂
 
Díky němu jsem si ujasnila spoustu věcí – od stanovení si cílovky, přes obsah, který bych měla sdílet až po několik praktických doporučení jak se sítěmi pracovat a jaké nástroje používat. Adél je profík a ví, co dělá. Chvilku jsem pracovala jako Social Media Specialist, takže o sítích už něco málo vím, ale i přesto to pro mě byl program hodně užitečný. Takže díky! 🙂