Chceš začít mluvit o svém tématu na sociálních sítích, ale netušíš, kde začít?

Nebo už nějaký obsah sdílíš, ale dochází ti inspirace a nedaří se ti být konzistentní?

Máš v hlavě guláš a potřebovala bys, aby změť tvých nápadů někdo rozmotal?

Víš, že máš co předat, ale když usedneš k počítači, nápady se kamsi vypaří?

Tak to je generátor nápadů právě pro tebe! 

Přijď si srovnat myšlenky a získat konkrétní seznam témat, o kterých se můžeš na sítích hned rozpovídat!

Co ti generátor nápadů přinese?

⭐️ Seznam konkrétních témat na budoucí příspěvky (sepsaných tobě na míru)

⭐️ Nadhled nad celým tématem svého podnikání a tím, co chceš lidem předávat

⭐️ Lehkost, radost a hravost při tvorbě nových příspěvků na sítě

⭐️ Větší originalitu a autenticitu, která půjde z tvého obsahu cítit

⭐️ Lepší propojení s ideálními klienty (= získáš témata i praktické tipy, jak je autenticky oslovit)

Jak to funguje?

Generátor nápadů je spojením konzultace a společného brainstormingu. Jejím cílem je získat konkrétní témata příspěvků, které můžeš hned využít na svých sociálních sítích (i kdekoliv jinde ve svém podnikání). 

Během online rozhovoru si popovídáme o tématu tvého podnikání (ať už ho máš rozjeté, nebo rozjezd teprve plánuješ), z nadhledu se podíváme na to, co chceš předávat světu a co je pro tebe důležité. 

Při rozhovoru si nemusíš nic zapisovat, stačí si uvařit dobrý čaj nebo kafe a uvolnit se, jak bys šla na pokec s kamarádkou. Já budu celou dobu naše “vygenerované” nápady zapisovat a po skončení ti pošlu konkrétní seznam témat s poznámkami, na které můžeš rovnou začít tvořit příspěvky. 

45-60min videohovor + vypracovaný dokument se seznamem témat a poznámkami

Cena 1290 Kč

„Konzultácia s Adel bola skvela, ubehla velmi rychlo ale vyuzili sme ju naplno. Adel mala pripravene skvele otazky, ktore by ma ani nenapadlo riesit.

Po konzultaci som dostala perfektny suhrn nabity temami o com pisat aj so zdrojmi z ktorych cerpat. Vrelo odporucam, dostala som uceleny komplet content co zdielat a postovat, priamo od cloveka ktoreho moja vizia a tema zaujima.
Mam pocit ze sa tymto velmi priblizim v komunikacii cielovke a ich problemom. Dakujem za skvelu konzultaciu ❤️

Primarne som do toho isla aby som k fotkam ako nizsie, ktorych mam veeeela pisala nieco zmysluplne a nie len o satach/fotke ako takej. Sice sama povedala ze tie saty hovoria same za seba, s cim suhlasim ale citim ze k tomu je treba dodat aj obsah a moju viziu za tym.

Adel je navyse velmi mila a energicka zienka, velmi prijemne sa s nou rozprava a verim ze to nebolo naposledy. Adel velmi ti drzim palce, robis uzasne veci!“

Marta Urban Jablonická
Vědomá módní návrhářka

„Konzultace s Adél mi pomohla ujasnit si obsah, který budu sdílet na sítě. Pokládala mi k mému tématu různé otázky a díky tomu přicházela další a další inspirace na to co sdílet na sítě.

Parádní bylo, že mi vše ještě přepsala do textové formy a já jen když mě nic nenapadá otevřu dokument a hned mám co sdílet.“

Veronika Pavlišová
Laskavé mateřství

„Nedávno jsem měla možnost vyzkoušet kreativní konzultaci od Adél. Během tři čtvrtě hodinky jsme probraly nápady na obsah, různá témata a během chvilky mi pak Adélka poslala výstup v podobě sepsaných možností, co přidávat. Nejvíc mi pomohlo to s někým konzultovat a tím si ty nápady ujasnit, že to dává hlavu a patu. Člověk, když už je v nějaký svý tématický bublině, tak má pocit, že přece tohle všichni už ví, tak to psát nebudu a ono to tak většinou není. Tak to bylo moc milý a motivující povídání. Děkuju a těším se na další spolupráci.”

Míša Hůlková
Investující máma