Díky za objednávku šablony ✅ Hned jakmile dorazí tvá platba, pošlu ti odkaz na šablonu do schránky. 

Ještě ale vydrž, mám pro tebe UPGRADE! 🚀

V šabloně Business workspace můžeš kromě tvorby obsahu na sítě,
přípravy e-mailů, podcastů a videí navíc taky:

👀 Nastavíš měsíční cíle a budeš mít vždy jasno, kam nasměrovat svou pozornost

Ujasníš si vizi, směr, kterým chceš své podnikání dál rozvíjet a podle toho si zvolíš dílčí cíle pro jednotlivé měsíce.

Díky tomu pro tebe bude jednodušší určit, kam směřovat svou energii, a nebudeš tříštit pozornost na všechny strany. Budeš vědět, co dělat a proč, a pokaždé když zasedneš k počítači, budeš pracovat s jasným záměrem.

🗂️ Rozkouskuješ si projekty na dílčí krůčky a získáš přehled o tom, na čem všem zrovna pracuješ

Velké úkoly, které nevíš, odkud vzít, dokážou být pořádně zahlcující a vést k větší prokrastinaci.

V Business workspace si proto tyto projekty přehledně rozkouskuješ na menší části a na jedno místo si uložíš vše, co ke splnění projektu potřebuješ – všechny poznámky, informace, zdroje i dílčí úkoly. 

Zároveň budeš mít přehled o tom, na čem zrovna pracuješ a jak se jednotlivé projekty posouvají, takže nebudeš pořád začínat nové a nové projekty.

📝 Můžeš zapisovat úkoly jedním kliknutím a rozplánovat si je pohodlně na jednom místě

Všechny úkoly budeš mít přehledně na jednom místě.

Nebudeš muset nic držet v hlavě, ale jakmile přijde nový úkol, hned si ho budeš moct poznačit – z počítače i mobilní aplikace.

Jakmile potom budeš mít víc prostoru, úkoly si zorganizuješ podle kategorií, deadlinů a dalších kritérií a vytvoříš si týdenní plán.

Díky tomu na nic důležitého nezapomeneš, nebudeš hledat úkoly všude možně po papírcích a poznámkách, budeš přesně vědět, čemu se v daný den věnovat a kapacitu svojí mysli budeš moct využít k vymýšlení a realizaci dalších skvělých nápadů.

📃 Budeš mít po ruce všechny důležité zdroje pro usnadnění každodenní práce a přípravy nových projektů

Ukládej si pohodlně na jedno místo zajímavé články, videa, studie, podcasty, zápisky z knížek nebo jakékoliv další poznámky. Přehledně si je zorganizuj podle kategorií, aby ses k nim kdykoliv mohla vrátit a použít je pro svou tvorbu.

Jednotlivé poznámky taky můžeš jednoduše připojit ke svým aktuálním projektům, abys měla po ruce vše, co pro splnění projektu potřebuješ.

📢 Usnadníš si propagaci svých služeb a produktů

Udělej si jasný přehled svých služeb a produktů, abys věděla, co, kdy a jak propagovat.

Sepiš si podle návodných otázek benefity a charakteristiku svých služeb a produktů, aby pro tebe bylo jednodušší svou nabídku komunikovat ke svým ideálním klientům a nelámala sis hlavu nad každým prodejním postem/emailem.

👩‍🦰 Budeš mít přehled o probíhajících spolupracích

Měj přehled o svých probíhajících individuálních spolupracích, zaznač si do kalendáře termíny konzultací i s odkazy na schůzky, aby ses tam mohla snadno prokliknout ze svých úkolů. Zapisuj si poznámky z konzultací, abys mohla svým klientům co nejlépe pomoct.

💰 Rozvrhneš si prodejní kampaně bez zavařené hlavy

Vytvoř si pomocí projektů i plány svých prodejů a kampaní, abys věděla, kdy jaké služby propagovat.

V business workspace najdeš také předpřipravené checklisty, díky kterým při spouštění nové služby/produktu na nic důležitého nezapomeneš.

Stačí si seznam nakopírovat do svého projektu, doplnit to, co potřebuješ, a jet podle něj. Kampaně tak nebudou velká zahlcující událost, ale budeš vždy vědět, odkud začít a jak plynule pokračovat.

💄 Nakopneš svou influencerskou dráhu

Pokud děláš placené spolupráce, ať už jako influencer nebo UGC tvůrce, určitě oceníš i tuto šablonu.

Budeš si tu moct přehledně uložit důležité informace a podmínky jednotlivých spoluprací a zároveň vytvořit stránku pro každého klienta a nasdílet ji s ním, aby viděl pohromadě tvůj připravený obsah a mohl ti dát feedback.

Co ti práce s šablonou přinese?

➡️ Budeš mít jasno, na co se v podnikání zaměřit tak, aby ses posouvala tím správným směrem

➡️ Namísto deseti různých aplikací si celé podnikání zorganizuješ na jednom místě

➡️ Zbavíš se zahlcení, protože své nápady a úkoly nebudeš dál držet z hlavě 

➡️ Ušetříš čas energii při tvorbě obsahu a naučíš se přispívat na sítě konzistentně a bez tlaku

➡️ Přestaneš  tříštit pozornost na všechny strany, a budeš se při práci lépe soustředit

➡️ Začneš pracovat efektivněji, takže získáš víc času na odpočinek a osobní život

CENA: 1990 Kč  Tvoje cena dnes: 1490 Kč

“Jsem na volné noze a Notion znám a sporadicky používala několik let. Vždy jsem si stáhla nějaké konkrétní šablony od zahraničních tvůrců a pak to různě plácala dohromady pro vlastní potřeby. Ale až s šablonou Business workspace od Adél to mám vše přehledné, na jednom místě, navzájem propojené a smysluplné – a to je pro produktivní práci k nezaplacení. Maximálně na dvě kliknutí se dostanu k informaci, kterou zrovna hledám nebo potřebuji vyřídit a nic se nikde neztratí a nezapadne.

Vážně jsem váhala, zda si šablonu pořídit nebo si vytvořit a přizpůsobit vlastní workspace. Ale vůbec nelituji! Už se mi to několikrát vrátilo a mám větší motivaci, produktivitu a radost z práce. 🙂 

Takže Adél: DĚKUJI MOC!”

 – Zuzka, online asistentka

“Šablonu jsem si koupila, protože Notion je konečně aplikace, kde můžu mít vše na jednom místě. A taky mám od Adél všechny šablony, takže tato nemohla chybět 🙂 Líbí se mi, že si zde můžu psát rychlé poznámky a neztratím je, že si mohu plánovat sítě, celý týden i měsíc. Jsem moc ráda, že konečně moje podnikání bude mít řád a pořádek, a to jen díky této šabloně. Konečně zkrátka sáhnu a najdu. A navíc je i moc hezká. Takže co víc si přát. Děkuji za tuhle boží šablonu.”

 – Adéla Králová, účetní