Využij Instagram
k naplňování své vize namísto toho, abys byla jeho otrokem.

☆ V programu Asteya Content Academy si krok za krokem poskládáš udržitelnou strategii pro své sítě, která bude v souladu s tvými podnikatelskými cíli i osobním životem.

Vím, že sis to představovala jinak...

Nepustila ses do podnikání proto, abys seděla 24/7 u mobilu a trávila většinu času vymýšlením příspěvků na sociální sítě.

Začala jsi pracovat online proto, abys měla ve svém životě větší volnost. Aby ses mohla věnovat práci, která tě naplňuje, pomáhat dalším lidem zlepšit jejich život, ale zároveň si taky naplno moct užívat ten svůj. Mít víc času na sebe, na rodinu, odpočinek a své další koníčky.

Jenže zatím do vypadá přesně obráceně

⌛️ Většinu své “pracovní doby” trávíš propagací svého podnikání a tvorbou příspěvků, na které stejně nikdo nereaguje

👩🏻‍💻 Neustále sbíráš tipy a triky, jak v online světě uspět a dostat se k lidem, které by tvoje téma zajímalo

🎥 Zhlédla jsi všechny možné webináře, snažíš se aplikovat (často protichůdné) rady IG expertů, ale pořád máš pocit, že ti něco důležitého uniká

🤔 Cítíš, že ti chybí jasný směr, že bys potřebovala uchopit své podnikání na sítích jako celek a přestat sdílet příspěvky stylem pokus-omyl

Jak uspět v online světě přes noc

Pokud sis přišla pro tajný trik, díky kterému za pár dní získáš tisíce sledujících a zázrakem ztrojnásobíš své příjmy, musím tě zklamat. Nic takové v rukávu nemám. A něco ti prozradím – pokud ti nějaký IG guru něco podobného slibuje, pravděpodobně kecá.

Ale teď i dobrá zpráva: Nic takového nepotřebuješ.

Nemusíš mít milionové dosahy a statisíce sledujících, abys Instagram mohla efektivně využít pro podporu svého podnikání. Vtip je v tom, že tvůrci s desítkami tisíc followers nemusí na sítích nevydělávat ani korunu, a pro vybudování stabilního podnikání ti jich přitom stačí klidně pár set.

3 chyby při podnikání na sociálních sítích

Ať už trápí nízké interakce, nedaří se ti na sítích prodávat, nebo ti tvorba obsahu bere příliš moc času, na vině bude dost možná některá z těchto chyb:

1) Nedíváš se na sociální sítě v kontextu celého svého podnikání 

Sbíráš útržkovité rady, hrotíš to, jaké použít hashtagy a kde najít trendové audio, ale chybí ti pevné základy, o které by ses mohla opřít.

Namísto toho, abys příspěvky tvořila s jasným záměrem v souladu se svou podnikatelskou vizí, sdílíš páté přes deváté a jedeš metodou pokus-omyl.

2) Snažíš se kopírovat jiné úspěšné tvůrce

To, co na sítích funguje fitness influencerce nemusí fungovat tobě jako výživové poradkyni. Zároveň i každý z nás je jiný a dokáže své spřízněné publikum zaujmout jiným způsobem.

Kdykoliv se snažíš někoho (třeba i nevědomě) napodobovat, okrádáš se o možnost tvořit autentický, originální obsah a zaujmout svou jedinečností.

3) Chybí ti (flexibilní) systém

Buďto tvoříš obsah na sítě naprosto punkově, nebo máš naopak nastavený svazující obsahový plán, který jen blokuje tvou kreativitu.

Pokud chceš přispívat konzistentně a bez tlaku, ani jeden způsob není dlouhodobě udržitelný.

Neplýtvej dál svým časem a energií

Přestaň sbírat útržkovité rady a tlačit se do něčeho jen proto, že to dělá někdo jiný. Poskládej si raději krok za krokem ucelenou strategii, díky které…

✅ budeš mít vždy jasno v tom, jakým obsahem oslovíš své ideální publikum,

✅ namísto sbírání sledujících začneš pěstovat smysluplné vztahy se svými sledujícími a budovat nadšenou komunitu,

✅ naučíš se mluvit z duše svých potenciálních klientů a dokážeš je nalákat na své služby bez tlaku a manipulace,

✅ nebudeš ze sítí odcházet zahlcená a vyšťavená, ale nabitá a inspirovaná,

✅ budeš schopna tvořit hodnotný obsah s minimálním úsilím a ušetříš spoustu času a energie, kterou můžeš využít smysluplněji

Asteya Content Academy

Testovací verzí kurzu Pohodové sítě, který položil základy pro Asteya Content Academy, prošlo přes 400 žen.

Po roce a půl ladění, experimentování a sbírání dalších zkušeností s klientkami vznikla nová verze programu, který tě provede krok za krokem tvorbou udržitelné strategie pro úspěšné podnikání na sociálních sítích.

💭 Co říkají účastnice testovací verze kurzu

I když jsem v době kurzu byla už vcelku pokročilá uživatelka Instagramu a spolupracovala s Adél, i tak jsem cítila, že potřebuju posunout některé věci.
 
Vstoupila jsem především se záměrem ujasnit si obsahové pilíře, zúžit svoji niche a celkově mít více jasno v procesu plánování příspěvků na celý měsíc. To se povedlo stoprocentně. Mnohem přesněji jsem si specifikovala svoji ideální klientku, dovolila jsem si zúžit si niche.
 
Na kurzu se mi líbilo, že videa nebyla zbytečně dlouhá a informace byly k věci, stručné a návodné. Materiály je skvěle doplnily a pomohly mi v ujasnění si problematiky a v následných akčních krocích.
 
Kurz ti doporučuju, pokud se topíš v rozhodovacích paralýzách, co postovat, protože “toho je tolik” – budeš mít mnohem víc jasno, zaměříš se, naučíš se proces plánování a nebudeš muset celé procesy vymýšlet sama.
 

Bára Večeřová
Kouč zdraví a dlouhověkosti

Kurz mi ukázal práci se sítěmi úplně z jiného pohledu, než jak to slyším všude kolem. Přesně mi ukázal jedinečnost v podání – to že, když dva lidi dělají totéž, není to totéž! Název Pohodové sítě úplně odpovídá, což ale neznamená, že se účastník bude flákat 🙂 Kurz je nabitý už od začátku. Hned v první lekci Adél vytáhla “oblíbené” a podceňované určení cílovky – bez toho to fakt nejde. Protáhla nás až k tvorbě nástěnky nápadů a plánování. Díky moc za tvůj čas i velmi milou a jemnou energii.

Martina Glonková

Kurz naprosto předčil moje očekávání. Doporučila bych ho nejen lidem, kteří v onlinu teprve začínají, ale i těm, kteří už podnikají delší dobu. Je v něm spousta informací, se kterými jsem se předtím nikde jinde nesetkala a byly to pro mě velké aha momenty a uvědomění, jak svoji prezentaci uchopit.
 
Do kurzu jsem vstupovala s nadějí, že mi snad pomůže udělat si v mojí prezentaci v onlinu trochu systém, a to se mi opravdu splnilo. Videa byla stručně, jasně a přehledně udělaná, byla tam spoustu praktických tipů.
Adéla je skvělá a její kurz moc doporučuji, stojí to za to!
 
– Hana Ryšavá
 

Kurz mě nadchnul od první chvíle. Donutil mě zamyslet se úplně znova od začátku nad tím, jak spravuju svoje sociální sítě. Odhalila jsem spoustu věcí, co dělám špatně. Dostala jsem mraky rad, tipů a inspirace. Kurz je opravdu nabitý informacemi. Těším se, až je všechny využiju. Už vím, jak se k sítím do budoucna postavím, co všechno je potřeba změnit a na čem zapracovat. Atmosféra v kurzu byla skvělá. Adéla je úžasná a moc milá, mluví jasně, srozumitelně a vše vysvětlí a do detailů popíše.

– Eva Dočkalová

Název kurzu (Pohodové sítě) přesně vystihuje jeho podstatu.
 
V první řadě příjemným a zároveň profesionálním vystupováním Adély, a za druhé opravdu pohodovějším pocitem, který nyní ze sociálních sítí mám – více nadhledu nad postováním (méně stresu s tím, aby byl příspěvek vylazen do detailu; přemýtání nad tím, kdo to bude číst; atd.), vyjasnění proč to dělám a kam tím chci mířit.
 
 Anna Augustinová

Co ti přinese program

ASTEYA CONTENT ACADEMY?

Poskládáš si krok za krokem ucelenou strategii pro svou online prezentaci, která bude v souladu s tvou vizí, časovými možnostmi a každodenním životem.

Naučíš se “mluvit z duše” svých potenciálních klientů a tvořit obsah, který s nimi zarezonuje a díky kterému s tebou budou chtít pokračovat dál.

Začneš příspěvky vymýšlet i publikovat s jasným záměrem namísto střílení náhodných nápadů ve snaze, že “se něco třeba chytne”.

Získáš do výbavy celou řadu technik, jak lidi na sítích zaujmout a udržet jejich pozornost, jak pracovat na vzájemném vztahu a budovat tak na sítích silnou komunitu.

Osvojíš si praktický systém plánování, který ti umožní tvořit ve flow, bez tlaku a přesto přispívat konzistentně a v souladu s tvou strategií.

V modulu věnovaném psychohygieně se zaměříme na

 • budování zdravějšího vztahu k sociálním sítím
 • vymezování hranic (nejen) při práci v klienty
 • práci s hejty a srovnáváním
 • efektivní techniky zvládání stresu a pocitu zahlcení
Kdo tě programem provede?

Jmenuju se Adéla a pomáhám podnikatelkám k autentické prezentaci na sítích bez pocitu zahlcení.

V osmi jsem založila první blog a v patnácti začala psát první placené články pro online magazín.

Přes navrhování pozvánek na vlastní narozeninové oslavy a log pro mé (zatím) neexistující firmy jsem se ještě na střední dostala k práci v oblasti digitálního marketingu.

Jako copywriterka a správce sociálních sítí jsem tvořila blogové články, newslettery, e-booky a obsah na sítě pro řadu firem i sólo podnikatelů.

Online svět mi umožnil navázat oboustranně inspirativní spolupráce, pracovat odkudkoliv na světě a živit se tím, co bych dělala i zadarmo.

Dnes je proto mojí vizí inspirovat podnikatelky, aby naplno využívaly potenciál sociálních sítí, namísto toho, aby byl jejich otroky.

Moduly programu

MODUL 1: LIFE/BYZNYS VIZE

Krok za krokem si ujasníš, kam doopravdy v podnikání směřuješ, do hloubky poznáš své potenciální klienty a vyladíš své portfolio služeb/produktů, aby bylo v souladu s tvým osobním životem.

MODUL 2: OBSAHOVÁ STRATEGIE

Vytvoříš si přehledný, ucelený plán, jak svou vizi začít postupně naplňovat skrze sociální sítě.

Po skončení druhého modulu budeš mít jasno, kdy, co a proč sdílet, budeš vědět, kam chodit pro nové nápady i jak příspěvky strukturovat tak, aby zaujaly pozornost tvých ideálních sledujících.

MODUL 3: INSTAGRAM 101

Vyladíš své BIO, aby bylo srozumitelné pro potenciální sledující a uděláš si jasno v tom, který obsah směřovat do příspěvků, který do reels a který do stories, aby zaujal ty správné lidi a splnil svůj záměr.

MODUL 4: OBSAHOVÁ INSPIRACE

V tomto modulu tě čeká “galerie” mnoha různých typů příspěvků, mezi kterými můžeš najít svůj ideální formát.

U každého typu příspěvku najdeš několik příkladů, inspiraci, co do nich dát, a praktické tipy, jak jednotlivé formáty zpracovat co nejefektivněji a za co nejkratší čas.

MODUL 5: TVŮRČÍ PROCES

Aby ti tvorba příspěvků zabrala co nejméně času, provedu tě celým procesem tvorby od nápadu až k recyklaci.

Naučíš se efektivně pracovat s obsahovou bankou a vytvoříš si vlastní systém, který ti umožní tvořit ve flow a bez tlaku.

MODUL 6: PSYCHOHYGIENA

V posledním modulu získáš konkrétní metody a strategie, jak v digitální době pečovat o svou duševní pohodu.

Zjistíš, jak pracovat s hejty, srovnáváním a perfekcionismem, a vytvoříš si vlastní plán, jak si dobíjet baterky. Naučím tě taky relaxační techniky, které ti pomůžou zmírnit stres, overthinking pocit přehlcení.

"Už jsem prošla kdejakým kurzem o Instagramu.
V čem je Academy jiná?"

Přehledná mapa k tvému cíli

Jednotlivé lekce programu na sebe plynule navazují, takže když je budeš procházet postupně, vyhneš se jakémukoliv pocitu zahlcení a vybuduješ si ucelenou strategii krůček po krůčku.

Akční kroky namísto provařené teorie

Mým cílem  programu není hodiny to tebe hustit informace, které si můžeš najít na googlu. Namísto toho tě v každé lekci čekají konkrétní techniky a úkoly, kterými vše převedeš do praxe.

 

Sociální sítě s ohledem na duševní zdraví

Vím, jak může být svět sociálních sítí zahlcující a stresující. V programu proto kladu důraz na dlouhodobou udržitelnost strategií namísto tlaku na rychlý růst za každou cenu.

Členská sekce vždy po ruce

Už sis někdy koupila nějaký program a ani ho neotevřela?  U ACA se ti to nestane. Členská sekce programu je vytvořená v aplikaci Notion a můžeš si ji snadno otevřít na počítači i na mobilu. Lekce proto můžeš sledovat kdykoliv, když máš zrovna chvilka.

Zároveň tě v programu naučím Notion využít pro efektivnější tvorbu, takže v něm budeš dost možná pracovat každý den. Vše tak budeš mít na jednom místě a vždy po ruce.

Co tě v programu čeká?

6 modulů v uzavřené členské sekci vytvořené přímo v aplikaci Notion

 • praktické video lekce
 • ucelené strategie a postupy
 • technické i kreativní návody
 • akční úkoly a pracovní listy
 • inspirace pro tvůj obsah
Neomezený přístup k celému obsahu i jeho budoucím aktualizacím

Notion šablona pro snadnou tvorbu a organizaci příspěvků

 • předpřipravená struktura jednotlivých druhů příspěvků
 • návrhy hooks & výzev k akci
 • přehledný kalendář
 • kdykoliv po ruce i na mobilu

Praktický balíček pro psychohygienu

 • 2 vedené meditace (mp3) – vizualizace ideálního dne & meditace pro uvolnění stresu
 • audio lekce věnované tématu hranic, zdravého přístupu k sociálním sítím, práce s hejty, srovnáváním a pocitem nedostatečnosti
 • praktické PDF s dechovými technikami pro uvolnění stresu

ASTEYA CONTENT ACADEMY

✔ Neomezený přístup k 6 modulům v uzavřené členské sekci (v hodnotě 9 900 Kč)

✔ Editovatelná Notion šablona pro plánování obsahu (v hodnotě 990 Kč)

✔ Balíček pro psychohygienu (v hodnotě 1490 Kč)

Program probíhá formou samostudia. Všechny materiály si můžeš procházet vlastním tempem a kdykoliv s k nim vrátit.

Celková hodnota programu:

12 380 Kč

Tvoje cena:

5 900 Kč

Ještě nejsi rozhodnutá?

Program JE pro tebe, pokud…

Chceš svůj čas na sociálních sítích využít efektivně a smysluplně pro rozvoj svého podnikání.

Chceš vidět výsledky (více interakce, noví sledující, více klientů a objednávek), ale zároveň se nechceš tlačit to něčeho, co ti není vlastní, jen proto, že to někomu jinému “funguje”.

Už jsi toho o sociálních sítích načetla a zhlédla spoustu, ale pořád nevíš, jak vědomosti převést do praxe (nebo se o to snažíš, ale nevidíš žádný efekt).

Už máš dost sbírání útržkovitých tipů a triky, ale chceš svou online prezentaci uchopit jako celek.

Program NENÍ pro tebe, pokud…

Nemáš téma/obor, kterému by ses věnovala, ale hledáš způsob, jak na sítích (čímkoliv) rychle zbohatnout.

Hledáš zázračné triky, které ti pomůžou rychle získat co nejvíc sledujících.

Chceš jen pasivně konzumovat teorii a nemáš v plánu dělat žádné akční kroky.

Nemáš téma/obor, kterému by ses věnovala, ale hledáš způsob, jak na sítích (čímkoliv) rychle zbohatnout.

Často kladené otázky

Program není nijak časově omezený a neprobíhá v konkrétním termínu. Všechny lekce v členské sekci si můžeš procházet vlastním tempem.

Objednávkou získáváš doživotní přístup k programu i všem jeho případným budoucím aktualizacím.

Program můžeš procházet vlastním tempem, podle vlastních možností.

Je proto jen na tobě, kolik času věnuješ sledování modulů a následným akčním krokům. Všechny moduly jsou připravené tak, abys v koncentrované formě bez jakékoliv zbytečné vaty získala co nejvíce praktických informací. Videa mají okolo 10 minut a součástí většiny lekcí je cvičení/úkol, na který si můžeš vyhradit tolik času, kolik budeš potřebovat.

Program je vhodný pro všechny začínají i pokročilé i podnikatelky. Ujasníš si v něm, jaká je tvoje vize, koho chceš na sítích oslovit, co chceš těmto lidem předat a získáš konkrétní postupy a strategie, jak tvořit obsah, který s nimi zarezonuje.

Program je vhodný i pro ty, kdo chtějí sociální sítě využít k nekomerčním účelům - třeba k šíření osvěty o určitém tématu, nebo tvorbě osobního blogu. 

Jdeš do toho se mnou?

Objednávkou získáš neomezený přístup ke všem materiálům, které si můžeš procházet vlastním tempem a kdykoliv se k nim znovu vracet. 🌴

Celková hodnota programu:

12 380 Kč

Tvoje cena:

5 900 Kč